Ağ Güvenliği

Ağ Güvenliği: Bilgisayar ağları, bilgi alışverişinin çok hızlı bir şekilde gerçekleştiği ve bilgiye kolay  ulaşım sağlayan bir bilgi havuzudur. Bu ortamı oluşturan ve önemli verileri içerisinde barındıran ağ güvenliğinin önemi de gün geçtikçe artmaktadır.

Bilgisayar sistemlerine ve ağlarına yönelik saldırılar ciddi miktarda para, zaman,  prestij ve değerli bilgi kaybına neden olabilir. Örnek verecek olursak bu saldırıların bir hastane bilişim sistemleri gibi doğrudan yaşamı etkileyen sistemlere yönelmesi durumunda kaybedilen insan hayatı da olabilir.

Yapılan istatistikler sonucu  güvenlik zafiyetin en çok bulunduğu ülkeler arasında Türkiye’de yer almaktadır. Buda demek oluyor ki kulanmış olduğunuz sistemler çöke bilir veya verileriniz çalınabilir.

Bilgi Koruma Merkezi, uzman ekibi ile profesyonel çalışma çerçevesinde sistemlerinizi bir koruma kalkanı altına alır.

    Biz Kimiz ?

    Bilgi Koruma Merkezi, Ağ, Web ve Bilgi güvenliği alanıda çalışmalarını yürüten bir şirket olarak 2010 yılında Ankara’da kurulmuştur. Bilişim alanında pek çok ilki hayata geçirmiş olan Bilgi Koruma Merkezi ekibinin güvenlik sektöründeki deneyimleri uzun yıllara dayanmaktadır.

    İletişim
    Atatürk Bulvarı Şanlı İş Hanı Kızılay - Çankaya / ANKARA
    0850 840 24 14