Sertifikalı Beyaz Şapkalı Hacker Eğitimi (CEH)

Bilgi Koruma Uzaktan Eğitim Sistemi, internet bağlantınız olan her yerde, zaman ve mekân kısıtlamasından bağımsız olarak eğitim alabilmenize olanak sunan bir eğitim platformudur. Uzaktan Öğrenim Sisteminde, ders araç ve gereçleriniz tamamen elektronik ortamdadır. Bunlara örnek vermek gerekirse; videolar, elektronik kitaplar, ses dosyaları, sunumlar vb.

Beyaz Şapkalı Hacker (Certified WhiteHat Hacker), bilişim suçları işleyen korsanların kullandıkları teknik ve yöntemleri bilen, korsanların eylemleri sırasında kullandıkları araçları ve yazılımları tanıyan, kısacası bilgisayar dünyasının kötü adamları ile aynı bilgi ve beceriye sahip, iyi niyetli güvenlik uzmanıdır.
CWH (Certified WhiteHat Hacker), hacking becerilerini, savunma amaçlı kullanarak görev yaptığı veya danışmanlığını yaptığı kurum / kuruluşların saldırıya uğramasını engellemeye veya saldırıları en az zararla bertaraf etmesini sağlamaya çalışır.

Eğitim Seviyesi

Başlangıç seviyesinden başlayıp Orta seviye dahil bütün konular

Kimler Katılmalı

Bilgi güvenliği departmanı çalışanları, IT denetim birimi çalışanları, sistem ve ağ yöneticileri, Bilişim teknolojileri alanındaki öğrenciler, hacking ve güvenlik konusuna meraklılar.

Sertifikalı Beyaz Şapkalı Hacker Eğitimi Dersleri

1
Giriş

Platformumuza kayıt olan tüm üyelere ücretsizdir.

İlk yorumu yazan olun.

Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin