Şu anki durum
Kaydedilmemiş
Fiyat
50 TL
Başla

Genel Bakış

Bilgi Koruma Uzaktan Eğitim Sistemi, internet bağlantınız olan her yerde, zaman ve mekân kısıtlamasından bağımsız olarak eğitim alabilmenize olanak sunan bir eğitim platformudur. Uzaktan Öğrenim Sisteminde, ders araç ve gereçleriniz tamamen elektronik ortamdadır. Bunlara örnek vermek gerekirse; videolar, elektronik kitaplar, ses dosyaları, sunumlar vb.

Kayıt yapan bütün kursiyerler eğitimi tamamladığı taktirde Bilgi Koruma onaylı katılım sertifikası sistem üzerinden hemen indirebilecektir.

Ağ Güvenliği ve Siber Defans Eğitimi ile siber güvenlik kariyerinize yön verebilirsiniz. Siber güvenliğin sağlanmasında en güvenli yol, katmanlı güvenlik mimarisinin uygulanması ve bu mimariye göre her katmanda ilgili çözümlerin tercih edilmesidir.

Günümüz internet dünyasında genellikle güvenlik kelimesi çözüm odaklı değil ürün odaklı olarak algılanmaktadır. Global ürünler tüm dünyadaki ortalama IT sistemlerine hitap edecek şekilde geliştirildikleri için ön tanımlı ayarlarla yeteri kadar güvenlik sağlamazlar. Bu eğitimle kurumların sahip oldukları ya da olmayı planladıkları siber savunma sistemleri hakkında detay teknik bilgi ve bu ürünleri alırken, konumlandırırken gerçekleştirmeleri gereken testler hakkında bilgi edinmeleri sağlanacaktır.

Müfredat

Egitim Content

Ağ Güvenliği Uzmanı

Eğitmenler

About the Instructors

Yorumlar

Reviews

There are no reviews yet. Be the first to review.