Şu anki durum
Kaydedilmemiş
Fiyat
100 TL
Başla

Genel Bakış

Egitim
Materyaller

Bilgi Koruma Uzaktan Eğitim Sistemi, internet bağlantınız olan her yerde, zaman ve mekân kısıtlamasından bağımsız olarak eğitim alabilmenize olanak sunan bir eğitim platformudur. Uzaktan Öğrenim Sisteminde, ders araç ve gereçleriniz tamamen elektronik ortamdadır. Bunlara örnek vermek gerekirse; videolar, elektronik kitaplar, ses dosyaları, sunumlar vb.

Kayıt yapan bütün kursiyerler eğitimi tamamladığı taktirde Bilgi Koruma onaylı katılım sertifikası sistem üzerinden hemen indirebilecektir.

Beyaz Şapkalı Hacker (Certified WhiteHat Hacker), bilişim suçları işleyen korsanların kullandıkları teknik ve yöntemleri bilen, korsanların eylemleri sırasında kullandıkları araçları ve yazılımları tanıyan, kısacası bilgisayar dünyasının kötü adamları ile aynı bilgi ve beceriye sahip, iyi niyetli güvenlik uzmanıdır.

Bilgi Koruma Merkezi olarak Uzaktan Online Beyaz Şapkalı Hacker eğitiminde katılımcılara saldırganlara karşı koyabilmek için gerekli olan en uygun savunma yöntemlerinin seçilmesi ve bu yöntemlerin en verimli şekilde nasıl kullanılacağı öğretilir. Edindikleri bilgileri savunma amaçlı kullanan güvenlik uzmanları White Hat ya da dilimizdeki karşılığı ile Beyaz Şapka olarak adlandırılırlar. Bu eğitimi almak için adres değişikliği yapmanıza gerek yoktur. Bu eğitime online olarak internetin bulunduğu her yerden canlı olarak katılabilir derslerimizi 12 ay boyunca sistem üzerinden takip edebilirsiniz. 

Kurulum dosyaları 

Wmvare ile Linux kurulum dökümanı

Derste kullanılacak temel linux komutları dökümanı

Linux kullanım rehberi

Kullanılacak tool araçlarının kullanımı hakkında döküman

Temel TCPIP Kavramları dökümanı

Zararlı kod olusturma dökümanı

Masaüstü sistemlerde kullanılan araçlar 

Hacker sırları 

PXE dökümanı

Msf Console dökümanı

 

 

 

 

Müfredat

Egitim Content

Expand All
Deneme Başlık
Ders İçerik
0% Tamamlandı 0/2 Adım
Ders İçerik
0% Tamamlandı 0/2 Adım
Ders İçerik
0% Tamamlandı 0/2 Adım
Ders İçerik
0% Tamamlandı 0/1 Adım

Eğitmenler

About the Instructors

Yorumlar

Reviews

There are no reviews yet. Be the first to review.