Biz Kimiz ?

Bilgi Koruma Merkezi, Ağ, Web ve Bilgi güvenliği alanıda çalışmalarını yürüten bir şirket olarak 2010 yılında Ankara’da kurulmuştur. Bilişim alanında pek çok ilki hayata geçirmiş olan Bilgi Koruma Merkezi ekibinin güvenlik sektöründeki deneyimleri uzun yıllara dayanmaktadır.

Bilim ve teknoloji alanlarında yenilikçi, yönlendirici, katılımcı ve paylaşımcı olma vizyonunu benimseyen BİLGİ KORUMA, güvenlik ve akademik Araştırma-Teknoloji-Geliştirme çalışmasını yürüten firma olarak geleceğe doğrudan yatırım yapmaya ve ülkemizde oluşan olağan üstü risk durumlarını minimum seviyelere kadar indirmeyi benimsemiş bu alanda birçok destek ve projeleri olan bir firma olarak çalışmaları yürütmektedir.

Bilgi Koruma; müşterilerine, 20’yi aşkın firmanın ve 45’ten fazla ürünün skalasını kullanarak, ihtiyaçları kapsamındaki en doğru hizmeti sunmaktadır.

Profesyonel Hizmetlerimiz

Penetrasyon (Sızma) Testleri

Olay Müdahale / Incident Response

Log Yönetimi ve Korelasyon

Siber Suç Analizi / Cyber Forensics

APT Testi, Tespiti ve Analiz Hizmeti

Güvenlik Sıkılaştırma Hizmeti

Saldırı Tespit ve Önleme Sistemleri

Eğitimler

Zararlı Kod Analizi

hackers

Sertifikalı Online Eğitimlerimiz

 • Online Sertifikalı Beyaz Şapkalı Hacker Eğitimi (CEH)
 • Online Sertifikalı Etik Hacker Eğitimi
 • Online Sertifikalı  Ağ Güvenliği Eğitimi
 • Online Sertifikalı  Web Güvenliği Eğitimi
 • Online Sertifikalı  Siber Güvenlik Uzmanı Eğitimi

  Yöneticilerimiz

  Hakan YENİAY

  Hakan YENİAY

  Bilişim dünyasındaki gelişmelere bağlı olarak gerek yazılımsal, gerekse donanımsal olarak toplumun hızla artan güvenlik açıklarının giderilmesi konusundaki hızla gelişen bilgisayar teknolojilerine uyum sağlayabilmesi, gerek duyulan bilgi toplama ve toplanan bu bilgileri işleme ile ilgili konulardaki problemler karşısında da hızlı ve doğru çözüm üretebilen nitelikli bir siber güvenlik personeli olduğuma inanıyorum.

  Hakan YENİAY Penetration Testing Team Leader

  Halil ÖZTÜRK

  Halil ÖZTÜRK

  Profesyonel iş hayatımda birçok çalışmalar gerçekleştirerek eğitim ve seminer çalışmalarında eğitimci ve öğretici pozisyonlarında görev aldım. Amacımız siber güvenlik alanında uzman personel olabilmek ve bu alanda uzman personelleri hayatımıza kazandırmaktır. Web, DDOS ve Sosyal Mühendislik çalışmalarında uzman personel olduğuma inanıyor ve bu alanda daha fazla uzmanlaşarak günümüz teknolojilerine ayak uydurmaya çalışmaktayım.

  Halil Öztürk Social Engineering Specialist

  Sertifikalarımız