Hizmetlerimiz

Bilgi Koruma Merkezi, Kurumsal bilgi güvenliği, veri hırsızlığını engelleme, kimlik denetimi ve veri şifreleme üzerine profesyonel olarak Türkiye’de ürünler geliştirmekte olan bir işletmeyiz. Kamu kurumlarında e-devlet uygulamaları kapsamında birçok verinin dijitalleştiği günümüzde verilerin çalınması, tahrip edilmesi ve uygunsuz kullanılmasını engellemek amaçlı çözümler sunmaktayız.

 

İşletmenizde kullanılan birçok cihazı birbirine bağlayarak sistematik bir şekilde kullanım ve iletişim sağlayan Network sistemleri ile verimli, kolay, güvenli ve düzenli bir şekilde çalışmanızı sağlıyoruz. İhtiyacınız olan Network altyapısı belirledikten sonra uygun sistem tasarımı ve uygulaması aşamasına geçiyor, tercihe göre “Peer-to-Peer” ya da “Client-Server” tipli çalışma ağını kullanımınıza sunuyoruz.

 

PERİYODİK BAKIMLAR 

Sistemin genelinin kesintisiz çalışmasını sağlayacak koruyucu bakım önlemlerinin alınması sağlanır.

 

 

GÜVENLİK

İleri görüşlü işletmecilerin öncelikli tercihlerinden olan Bilgisayar Güvenliği ile olası tehlikelerin önüne geçilmektedir. Firmanıza özel yapılacak sızma testi sonrası firmanızın %100 çözüm odaklı güvenlik yöntemlerle alınan önlemler sayesinde bilgilerinizi korumakta, sisteme kaçak girişleri engellemekteyiz.

 

DESTEK ANLAŞMASI

Yıllık ya da 6 aylık olarak yapılabilecek Bilişim Destek Anlaşması ile dönem boyunca sınırsız sayıda teknik destek çağrısında bulunabilir, bilgi işlem personeli istihdam ettirmeye gerek duymadan, bilgisayarlarınızla ilgili tüm sorunlarınızı ücretsiz olarak çözebilirsiniz. Server, network alt yapısı gibi tüm sistemin çalışmasını etkileyen kritik problemlerde mesai saati gözetilmeden 7/24 hizmet verilir.İşletmenize özel sistem analiz ve Bilişim destek anlaşması teklifi için lütfen yetkililerimize ulaşınız.

 

ENVANTER

Sözleşmeli müşterilerin genel yazılım ve donanım envanterleri güncel olarak tutularak, servis kalitesi ve hızı artırılır.

 

RAPORLAMA

Müşteriye verilen dönemsel raporlarla servis kalitesi ve durumu sorgulanabilir.

 

GENİŞ ÜRÜN DESTEĞİ 

İhtiyaca uygun konfigürasyonlarda garantili ürünleri ve parçaları bizden temin edebilirsiniz. Bu alanda da tercih edilmemizdeki en büyük etken doğru aracı seçmede rehberlik etmemiz sonrasında işyerinize kadar getirerek siz kullanmaya başlayana kadarki süreçte gerekli aşamaları gerçekleştirmemiz ve satış sonrası sunduğumuz destek.