Hakan YENİAY

Bilişim dünyasındaki gelişmelere bağlı olarak gerek yazılımsal, gerekse donanımsal olarak toplumun hızla artan güvenlik açıklarının giderilmesi konusundaki gelişen bilgisayar teknolojilerine uyum sağlayabilmesi, gerek bilgi toplama ve toplanan bu bilgileri işleme ile ilgili konulardaki problemler karşısında da hızlı ve doğru çözüm üretebilen profesyonel bir Bilgi Koruma genel yetkilisidir.

2009 yılından beri profesyonel iş hayatında sızma testleri, Linux sistemlerin güvenliği ve bilişim güvenliği eğitimleriyle ilgilenmektedir. 2010 yılı itibariyle Bilgi Koruma Merkezi firmasında bilişim güvenliği üzerine eğitimler vermekte ve pentest ekibine liderlik yapmaktadır.

Hakan YENİAY’ın ilgi alanları, sızma testleri, ağ sistemlerinde adli bilişim analizi, derinlemesine Metasploit, siber savunma sistemlerini atlama ve DDoS saldırıları gibi konulardan oluşmaktadır.

    Biz Kimiz ?

    Bilgi Koruma Merkezi, Ağ, Web ve Bilgi güvenliği alanıda çalışmalarını yürüten bir şirket olarak 2010 yılında Ankara’da kurulmuştur. Bilişim alanında pek çok ilki hayata geçirmiş olan Bilgi Koruma Merkezi ekibinin güvenlik sektöründeki deneyimleri uzun yıllara dayanmaktadır.

    İletişim
    Atatürk Bulvarı Şanlı İş Hanı Kızılay - Çankaya / ANKARA
    0850 840 24 14