Üyelik Fiyatlandırma ve Paketler

Bilgi Koruma Pro Paket

Mesleki hedeflerinizi ilerletmek için bilgi ve becerilerinizi geliştirin.

%50 İndirimli Yıllık 150 TL

Sitemde tüm kayıtlı eğitimler sınırsız izleme imkanı.

Teknoloji Sohbetleri

Bilişim ve Güvenlik Festivalleri

Siber Güvenlik Zirveleri

Sosyal Etkinlikler

Kariyer Yolculuğu

Sosyal Platformlardan Destek

Yeni Güvenlik Açıklarını Bilgilendirme

Bilgi Koruma Platin Paket

Sertifikalar ile kariyerinize bir adım daha atınız. Sertifikalı dersleri tamamla ve  Uzmanlığını Sertifkanla Kanıtla.

%50 İndirimli Yıllık 350 TL

Sitemde tüm kayıtlı eğitimler sınırsız izleme imkanı.

Online Canlı Eğitimler

Sertifikalı Eğitimler

Uluslararası Geçerli Sertifikalar

Teknoloji Sohbetleri

Bilişim ve Güvenlik Festivalleri

Siber Güvenlik Zirveleri

Sosyal Etkinlikler

Kariyer Yolculuğu

Sosyal Platformlardan Destek

Yeni Güvenlik Açıklarını Bilgilendirme

Platformumuzun amacı Siber Güvenlik ve Bilişim Uzmanları yetiştirmek ve bu alanda uzmanlaştırmaktır. Her ay düzenleyeceğimiz siber güvelik etkinliğimizde siz değerli üyelerimizle güncel güvenlik açıkları ile ilgili görüş alışverişi yapılacaktır. Bu platformda herkes konuşmacı, herkes dinleyici ve herkes ev sahibidir. Platformumuza düzenli olarak yeni eğitimler eklenerek bu eğitimler tüm üyelerimize açık olacaktır.

Hesabınız 24 saat içerisinde açılacak olup, üye giriş bilgileriniz tarafınıza mail olarak iletilecektir.

Sık Sorulan Sorular

Hayır.  Eğitimlerimize Başlangıç seviyesinden başlayıp ile ileri seviyelere kadar gelebilirsiniz. Bu platformda farklı branşlarda yüzlerce öğrenciye eğitimler verildi.

Eğitimleri alabilmeniz için ek bir yazılım veya donanıma ihtiyacınız olmayacak. Eğitimlere kendi kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaparak tüm eğitimlere ulaşabiliyor olacaksınız.

Bilgi Koruma Pro Paketde tüm eğitimlerden faydalanabilirsiniz. Fakat aldığınız eğitimlerden Sertifika alamazsınız ve Online Canlı Eğitimlere katılamazsınız.

Bilgi Koruma Platin Paketde tüm eğitimlerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca bazı özel Sertifikalı eğitimlerden sertifika alabilir ve ayrıca Online Canlı Eğitimlere katılabilirsiniz.

Üyelik yenileme işlemlerinde üyeye mail ile bilgilendirme gönderilir. Üye ödeme yapmadığı taktirde üyeliği açık kalır ve sadece derslere erişemez.

Üyeliğinizi iptal etmeniz halinde ödemeniz geri iade edilmez. Üyeliğinizi iptal etmek için İletişim menümüzdeki İletişim Formumuzdan bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi Koruma Merkezi 2010 yılından beri hizmet vermekte olup yaklaşık 500 öğrenciye Online Canlı Eğitim verildi.

Bilgi Koruma Merkezi bünyesindeki Eğitmenler aynı zamanda alında Uzman ve Yetkin kişilerdir.

Bilgi Koruma Merkezi Eğitim Platformuna katılan üyelerimiz bizim bir ailemizdir. Üyelerimiz ile Sosyal Medyadan aktif yeni çıkan güvenlik açıklarını paylaşmaktayız ve bu açıkların nasıl kapatılacağı ile ilgili sürekli bilgi akışı sağlamaktayız. Üyelerimizle teknoloji sohbetleri, Siber güvenlik zirveleri ve Sosyal etkinlikler düzenlenecektir. Ayrıca Üyelerimizin buradan edindiği bilgiler kariyer hayatında ve çalışma hayatında yol gösterici olacaktır.

Uzaktan Öğrenim Sistemi (e-eğitim), elektronik araç ve gereçler (cd-rom, internet vb.) yardımıyla desteklenmiş eğitim biçimine verilen isimdir. e-Eğitim zaman ve mekandan bağımsız sunulan bir hizmet olduğundan; Kurum yöneticileri, kurum çalışanları, çalışan veya çalışmayan bireysel katılımcılar ve öğrenciler bu hizmetten kolaylıkla yararlanabilir.

Bilgi Koruma, alanında uzmanlaşmış bir çok eğitmeni kadrosunda bulundurmakta ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla devamlı yeni eğitmenler ile görüşmeler yapmaktadır.

İstenilen konuda bilgi sahibi olan bireylere yönelik uzmanlaşma sağlayan, iş hayatındaki uygulamalara yönelik, pratik yönü ağır basan, kişisel veya mesleki gelişim eğitimlerine katılım sonunda elde edilen, kişinin ilgili alanda kişisel/mesleki gelişim eğitimi aldığını gösteren belgedir.

1- Rekabet Avantajı Sağlar: Araştırmalar gösteriyor ki, sertifika sahibi insanlar daha hızlı ve verimli çalışmakta, yönetim konusunda daha başarılı olmaktalar. Onlarla beraber görev aldıkları kurumlar da hedeflerine daha kolay ve çabuk ulaşmakta, böylelikle rakiplerinin önüne geçmekteler.

2- İş Bulma Kolaylığı: Sertifikalı personelin daha üstün standartta hizmet vereceği ve işe daha uygun olduğu bilindiği için, şirketler de tercihlerini onlardan yana yapmaktalar.

3- Zamandan Kazanma Şansı: Uzun yıllar süren deneyimler sonucu edinilen bilgileri konsantre sertifika programlarında öğrenme fırsatından faydalanarak, önceden yapılmış hataları tekrarlamadan, daha hızlı ve verimli bir başlangıç yapmaya olanak sağlar.

Bilgi Koruma Sertifika Programları’nı benzerlerinden ayıran en önemli özelliği eğitmenlerin iş hayatının önder şirketlerinde çalışan profesyoneller arasından seçilmesidir. Bu sayede katılımcılar teorik bilgilere destek olacak gerçek hayat tecrübelerini edinebilirler. Alınan her eğitim sertifikayla tescil edilmiş olur.

Eğitimlere istediğiniz zaman başlayabilirsiniz.

Evet, Hizmet Sözleşmesi’nde de belirtildiği üzere; satın almış olduğunuz eğitim programının açık kalma ve kaydınızın aktif olma süresi 1 yıl’dır. Bu süre, eğitim programını takip edebilmeniz ve sertifikanızı talep edebilmeniz için yeterli bir süre olup, sürenin sonunda eğitim sayfanız otomatik olarak kullanıma kapatılmaktadır. Ancak, talep ileten kursiyerlerimize 7 gün ek süre verilir. Bu konu hakkındaki detaylı bilgiyi kişisel eğitim sayfanızda bulabilirsiniz.

Bilgi Koruma Merkezi bir Penetration Testing firmasıdır ve diğer eğitim kurumlarından tek farkı eğitimlerini online olarak, elektronik ortamdan vermesidir. Benzerimiz olan diğer kurumlardan alacağınız sertifika ne kadar geçerli ise sistemimizden alacağınız sertifika da o kadar geçerlidir. Sistemimizden alacağınız sertifikalar, kurumumuzun kendi sertifikası olup uluslararası düzeyde tüm ülkelerde geçerlidir.

Dünyanın hangi bölgesinde olursanız olun, bilgisayar ve internet bağlantısı olan her yerden zamandan ve mekandan bağımsız olarak eğitimlerimize katılabilir, sertifika talebinde bulunabilirsiniz. Ancak, yurt dışından talep edilen sertifikalar yalnızca e-posta ile gönderilebilmektedir. Alternatif bir yöntem olarak, yurt içinde bir kargo adresi belirtebilirsiniz.